Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

20. lipnja 2011.

Sjajan uspjeh virovitičkih kartingaša na 4. nagradi Virovitice – Cobre uzele jedno zlato i tri srebra

Na kartodromu u Virovitici, u sjajnom ambijentu pred punim gledalištem, održana je prva ovogodišnja utrka za Prvenstvo Hrvatske u kartingu koju su obilježile vrhunske vožnje vozača Karting kluba 1 Zagreb i Auto moto karting kluba Cobra Virovitica. Ukupnu pobjedu odnijela je ekipa Zagreba sa 107 bodova, pet više od Virovitičana koji su osvojili jedno prvo te tri druga mjesta.

Aktualni prvak Hrvatske Damian Sekulić bio je prvi u Klasi 1 ispred klupskog kolege Doriana Vargovića. U klasi Rotax junior pobijedio je William Mucak iz Karting kluba 1 Zagreb dok je u Klasti C 125 s mjenjačem slavio Žarko Martinjak iz Karting kluba Koprivnica ispred Virovitičanina Filipa Romića. Virovitičan Siniša Mišić osvojio je 4. mjesto. U klasi Briggs najbrži je bio Ivan Žovan iz Karting kluba 1 Zagreb ispred Ivijana Rajnovića iz virovitičke Cobre. (www.icv.hr)