Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

01. studenoga 2011.

III. HNL sjever 11. kolo: Slatina sedmicom razbila Graničar, Croatija uzela bod u Prelogu dok je Papuk u Orahovici došao do prve ovogodišnje pobjede

Odigrano je 11. kolo Treće HNL Sjever u kojem su vodeće momčadi, one Koprivnice i Slatine, zabilježile uvjerljive pobjede i tako se dodatno odmaknule na samom vrhu ljestvice od svoje pratnje. Najuvjerljiviju pobjedu zabilježili su igrači Slatine koji su Graničar razbili sa 7:0. Do poluvremena pogotke su postigli Crvenka, Filipović i Bračun i s rezultatom 3:0 otišlo se na odmor. U drugom poluvremenu Filipović i Crvenka postigli su još po pogodak, dok je Ciglar dodao još dva gola za katastrofu Graničara. Mladost iz Preloga ugostila je na svom terenu Croatiju iz Grabovnice, a krajnji rezultat bio je 2:2. Bio je to zapravo dvoboj dvojice igrača, Radikovića iz Mladosti i Lončareka iz Croatije, koji su postigli svaki po dva pogotka. Oba su puta gosti vodili Lončarekovim golovima, ali je Radiković svaki put vraćao utakmicu na početak i tako donio bod svojoj momčadi. Papuk je dočekao Podravac iz Virja i zabilježio prvu pobjedu ove sezone. Završilo je 1:0, a s ta tri boda Papuk je pobjegao sa začelja ljestvice koje je sad rezervirano za Polet iz Pribislavca. Jedini, a i odlučujući, pogodak postigao je Vratković u 36. minuti iz kaznenog udarca…

Rezultati 11. kola: Slatina – Graničar 7:0, Ivančica – Nedelišće 1:2, Čakovec – Bjelovar 0:1, Križevci – Koprivnica 1:4, Mladost (Ž) – Polet 6:0, Mladost (P) – Croatia 2:2, Papuk – Podravac 1:0, Nedeljanec – Podravina 2:3.