Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

11. rujna 2012.

Karate klub Virovitica na turniru u Čakovcu osvojio 8 medalja

U Čakovcu je održan tradicionalni Open Međimurja u karateu, na kojemu su uspješno nastupili i članovi Karate kluba Virovitica. U kategoriji učenika do 30 kilograma srebrnu medalju osvojio je Borna Mihelčić, a broncu Ivan Majstorović, dok su u kategoriji mlađih učenika do 26 kilograma Maja Kozlinger, Mateo Čop i Luka Haban ispali već u prvim borbama. U kategoriji mlađih kadetkinja u katama Sara Malčec je osvojila prvo, a Monika Bubnjić drugo mjesto. Istodobno je Monika u borbama do 40 kilograma bila treća, a Sara Malčec je ostala bez plasmana. U konkurenciji mlađih kadeta u borbama do 57 kilograma – Matej Jarčević je osvojio treće mjesto, a Daniel Novosel je ostao bez plasmana. Najvredniji rezultat ostvario je Luka Šenjug, koji je u kategoriji kadeta osvojio prvo, a u konkurenciji juniora drugo mjesto. Nakon više od godine dana izbivanja nastupila je veoma uspješno Maja Kravaršćan, koja se u polufinalu sastala s Riječankom Sirovicom, inače osvajačicom bronce s Europskog prvenstva. Susret je završen neriješenim rezultatom, ali su u dodatnom izjašnjavanju suci dodijelili pobjedu od 3:2 njezinoj protivnici. (www.icv.hr)