Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

25. ožujka 2019.

Dvije medalje slatinskih hrvača: Na Prvenstvu Hrvatske grčko rimskim načinom, Ino Pavić je osvojio srebro, a Ivan Knežević broncu

U Zagrebu je u Športskoj sportskoj SD Pešćenica održano pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u hrvanju grčko rimskim načinom, za uzrast starijih dječaka. Više od sto mladih natjecatelja iz 23 hrvatska hrvačka kluba sudjelovalo je na ovom prvenstvu, a Hrvački klub Slatina nastupio je s tri borca. Ino Pavić u kategoriji do 44 kilograma bio je drugi, Mateo Šarabok u kategoriji do 62 kilograma deveti, a Ivan Knežević osvojio je treće mjesto u kategoriji do 68 kilograma. Hrvački klub Slatina tim je rezultatima zauzeo ekipno deveto mjesto. Slatinske je hrvače na prvenstvu vodio trener Novica Kocić. (ADF; Fotografije HK Slatina)