Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

07. svibnja 2019.

Poreč za postolje: Slatinski Marul na Prvenstvu Hrvatske školskih sportskih društava srednjih škola u rukometu za mladiće osvojio brončanu medalju

Na državnoj završnici školskih sportskih društava u rukometu koje se igra u Poreču, školsko sportsko društvo “Marul” iz Srednje škole Marka Marulića u Slatini osvojilo je treće mjesto. Slatinčani su u polufinalu poraženi od ekipa ŠPOGI (Športska gimnazija) Zagreb 15:10 (11:5).

No u srazu za broncu, svladali su Elektron Rijeku 19:14 (11:8). U finalu je ŠPOGI Zagreb sa 16:15 pobijedio momčad Senia Senj. Boje Marula branili su: Frajhaut, Hankić, Repić, Janečić, Rupčić, Horvat, Majstorović, Miličić, Mataija, Bertić, Bot, Lukac i Baćani. Ekipu je vodio trener Vladimir Borbaš. (www.vpz.hr, www.icv.hr)