Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

14. kolovoza 2019.

Fotogalerija: U dvoboju pretkola Hrvatskog nogometnog kupa Suhopolje poraženo od Oriolika koji je već nakon prve dionice imao 5:0

U dvoboju pretkola Hrvatskog nogometnog kupa, pred lijepo ispunjenim tribinama, domaćih navijača koji su se zaželjeli nogometa (na utakmici je bio i župan Igor Andrović i njegov zamjenik Marijo Klement nap. a.) Oriolik je lakoćom prošao kroz Suhopolje, kojem u odnosu na kraj prošlog prvenstva nedostaje sedmorica ključnih igrača koji su pronašli nove sredine. Osjetilo se to u igri domaćih, jer je mlada momčad Suhopolja, već nakon deset minuta imala tri gola zaostatka. Do kraja prve dionice Oriolik je zabio pet komada.

U nastavku, rezultatski bolji domaći koji su zabili dvaput, jednom kapetan Ivan Egri iz jedanaesterca po sredini gola, dok je drugog, u trku prema golu, loptu u mrežu zakucao Marko Sertić. Gosti su imali nekoliko izraženih prigoda, ali domaće od težeg poraza spašavao je vratar Saša Horvat.

SUHOPOLJE 2 (0)

ORIOLIK 6 (5)

SUHOPOLJE Stadion Park. Gledatelja: 700. Sudac: Zdenko Lovrić (Đakovo); pomoćnici: Dejan Berger (Osijek) i Dino Knez (Osijek). Četvrti sudac: Stjepan Barišić (Osijek). Delegat: Darko Matošić (Peteranec)

STRIJELCI: 0:1 – Mijić (3), 0:2 – Mijić (7), 0:3 – Jurić (10), 0:4 – Jurić (28), 0:5 – Mijić (45), 1:5 – Egri (20 – 11m), 1:6 – Jurić (69), 2:6 – Sertić (85)

SUHOPOLJE: Horvat, Kirin (od 61. Kasun), Blažinčić, Sertić, Čađavčan, Filipović, Hudoletnjak, Nemet (od 69. Ivić), Šantavec, Huber (od 82. Lokinger), Egri. Trener: Tomislav Filipović

ORIOLIK: Herceg (od 75. Zeba), Jurević, Kuzmić, Mijić, Jurić, Bošnjaković , Barišić, Stahović, Stubičan, Gospočić (od 78. Dubravac), Đerek. Trener: Robert Dujić. (www.vpz.hr, Fotografije: Kristijan Toplak)