Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

18. listopada 2020.

Neustrašiva Slatinčanka Eva Gal prvakinja je Hrvatske u kickboxu, disciplini light contact

U subotu je u Omišu održano Prvenstvo Hrvatske u više disciplina kickboxa. Prvenstvo je održano pod strogim epidemiološkim mjerama, bez gledatelja, a borci i borkinje su u dvoranu mogli ući tek deset minuta prije borbe, s maskama na licu, te nakon odrađene borbe odmah izaći van. Usprkos svemu, na prvenstvu je sudjelovao veliki broj natjecatelja, njih 326 iz 49 hrvatskih klubova. Članica TKD Slatina Eva Gal borila se u light contactu za starije kadetkinje do 37 kilograma i osvojila prvo mjesto pobijedivši u finalu suparnicu iz Labina. U semi contactu za mlađe kadetkinje do 37 kilograma Eva je prvo kolo bila slobodna, drugo kolo je prekidom pobijedila natjecateljicu iz Splita, a u borbi za finale izgubila 8:7, te osvojila treće mjesto. TKD Slatina uputio je zahvalu Gradu Slatini i hrvatskom branitelju Danijelu Križeku Švabi na pomoći pri odlasku na prvenstvo. (www.icv.hr, ADF; Foto: TKD Slatina)