Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

26. studenoga 2017.

Ispred njih su samo Osijek i Zabok: Plivači iz Orahovice, Borna Katić, Luka Pavić, Danijel Peštaj i Marko Varga osvojili broncu na Prvenstvu Hrvatske

Orahovački plivači, članovi PK Orahovica, Borna Katić, Luka Pavić, Danijel Peštaj i Marko Varga osvojili su prvu ekipnu broncu u plivanju na Prvenstvu Hrvatske R4 za regiju Istok koja se održavala u Sisku i koja je okupila klubove regije istok iz sedam HR županija. Primjerice, danas, novi klupski rekord u štafeti 4×50 iznosi 1.53, što je za 18 sekundi brže od Prvenstva Hrvatske regije istok od prije godinu dana… Ispred PK Orahovica su jedino Osijek i Zabok. Inače, članovi PK Orahovica su na ovom natjecanju osvojili čak 16 medalja. (www.Facebook.com)