Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

11. travnja 2018.

Slatinski hrvač Patrik Gardilo, prvak je Hrvatske u kategoriji do 30 kilograma, bronce za Matea Šaraboka i Ivana Kneževića

U Zagrebu je održano pojedinačno Prvenstvo Hrvatske za 2018. godinu u hrvanju grčko-rimskim načinom za mlađe dječake na kojemu su nastupili i slatinski hrvači.

U kategoriji do 30 kilograma Patrik Gardilo osvojio je 1. mjesto; do 40 kilograma Niko Grubač je završio na 13. mjestu, a u istoj kategoriji Robert Filipović bio je 9. U kategoriji do 49 kilograma Adrijan Rakitovac bio je 11., dok je 3. mjesto osvojio Mateo Šarabok do 59 kilograma.

Osim toga, broncu je osvojio i Ivan Knežević u kategoriji do 65 kilograma, dok je Hrvački klub Slatina ekipno zauzeo 5. mjesto. Na turniru je slatinske mlade nade vodio trener Borivoje Kocić, a sudili su i slatinski suci Nebojša Nikšić, Novica Kocić i Mario Petrak. Čestitke prvaku Hrvatske, Patriku Gardilu, kao i ostalim osvajačima medalja, uputio je i virovitičko-podravski župan Igor Andrović. (www.icv.hr , ADF)