Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

20. svibnja 2011.

Rukometašice Osnovne škole Ivana Brlić Mažuranić iz Virovitice osvojile brončanu medalju na Prvenstvu Hrvatske u Splitu

Na završnici Hrvatske u rukometu za učenice, nastupile su rukometašice OŠ Ivana Brlić Mažuranić Virovitica koje su u Splitu osvojile treće mjesto. Naime, nakon što su izborile nastup među četiri najbolje ekipe. Mlade Virovitičanke u prvom su susretu poražene od ekipe Gorana sa 11:7 a u drugom su bile bolje od Trilja sa 18:14. U utakmici protiv Brestja koja im je osiguravala nastup u finalu rukometašice Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić poražene su nakon produžetka 24:25. U utakmici za 3. mjesto virovitičke osnovnoškolke svladale su Mladost sa 15:12 i osvojile brončanu medalju. (www.icv.hr)