Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

08. siječnja 2012.

U dramatičnom finalu, MNK Apokalipsa Staponja d.o.o. Lavazza svladala je 4 kafića Suhopolje i osvojila 25. zimsko prvenstvo Virovitice u malom nogometu

Trijumfom MNK Apokalipsa Staponja d.o.o. Lavazza u Sportskoj dvorani Tehničke škole u Virovitici, završeno je 25. zimsko prvenstvo Virovitice u malom nogometu. MNK Apokalipsa Staponja d.o.o. Lavazza svladala je u seniorskom finalu 4 kafića Suhopolje 4:3 (u regularnom dijelu utakmice bilo je 1:1). Treće mjesto Virovitici juniori I. koji su za broncu bili bolji od MNK Meteor povratak otpisanih 6:5 (3:3)… Najbolji igrač turnira kod seniora je Kristijan Bračun iz pobjedničke momčadi, dok su strijelac Ivan Ibriks te naj Kristijan Dumenčić iz 4 kafića Suhopolje. 25. zimsko prvenstvo Virovitice u malom nogometu odigrano je u organizaciji MNK Virovitica, uz pokroviteljstvo Virovitičko-podravske županije, Grada Virovitice,…